Akkuş Ziraat Odası

Vatan Hürriyet Ekmek

ZOBİS
ZOBİS
Akkuş Ziraat Odası > Hizmet Binamız

Hizmet Binamız

Yapılan hizmetleri  daha da büyütmek, alınan aidatların  çiftçimize hizmet olarak geri döndürmek her zaman birincil ilkemiz olmuştur.

 2,5 sene gibi kısa bir sürede , 220m2 lik bir arsa alınarak 4 katlı hizmet binası inşaatına başlanılmış 2005 yılı itibarıyla yeni hizmet binasına taşınılarak yeni büroda hizmet verilmeye başlanmıştır.

Odamızın hizmetinde kullanılan Resmi Aracı alınmış, daha önceleri kirada kullanmış olduğumuz bürolar da satın alınmış tır.

 Oda bünyesine bilinçli çiftçiliği teşvik amacı ile Toprak-Yaprak analizlerinin yapıldığı Analiz Laboratuarı faaliyete geçirilmiştir.

Büro katında bulunan toplantı ve eğitim salonumuz, üyelerimizin işlerinin yapıldığı hizmet departmanı, bölge çiftçimizin tarımda kullanmış oldukları Çapa (Patpat ) makinelerinin Plaka Tescil bürosu, özellikle bölge iklim şartları göz önüne alınarak kış şartlarında vb. sebeplerden dolayı evine gidemeyen çiftçilerimiz için 11 yataklı bir misafirhane ve 200 ton luk gübre deposu da çiftçisinin hizmetine sunmuştur.